KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9546408
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller flicka med docka färgkrita pastell vattenfärg
-
3189 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinnoporträtt, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 19:03
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller flicka med docka färgkrita pastell vattenfärg
-
3189 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinnoporträtt, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 19:03